Var veten, 83 vjecari në Pogradec

Var veten, 83 vjecari në Pogradec

11:31, 24/06/2022
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Një 83 vjeçar ka varur veten në banesën e tij rreth orës 10:00.

Nga deklaratat e të afërmve të tij, dyshohet se H. Ç.vuante nga depresioni që dhe e çoi deri në këtë fund tragjik.

Informacioni paraprak

Më datë 24.06.2022, rreth orës 10:00, në lagjen nr. 1, Pogradec, në banesë, është vetëvarur shtetasi H. Ç., 83 vjeç, i cili nga deklarimet e mara dyshohet se vuante nga depresioni.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco