Lajmi i fundit

LIVE/ ‘Shqipëria në rrezik’-Shqiptarët në protestë masive para Kryeministrisë

FOTO/ Plagosi me armë zjarri të miturin në Pukë, arrestohet 17-vjeçari

FOTO/ Plagosi me armë zjarri të miturin në Pukë, arrestohet 17-vjeçari

21:29, 27/05/2022
A+ Aa A-

Është arrestuar ditën e sotme 17-vjeçari i cili plagosi me armë zjarri një të mitur në Pukë.

Ngjarja ndodhi në lokalin e babait të 11-vjeçarit një ditë më parë, ndërsa pas plagës së marrë në këmbë, fëmija u nis me helikopter drejt spitalit të Traumës.

Mësohet se 17-vjeçari kishte pasur konflikte të mëparshme me kushëririn e të miturit dhe se kishte shtënë me armë pasi nuk kishte gjetur të afërmin e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco