Pamje të rënda/ Mbytja e dy të miturve në liqenin e Prushit, nxirret trupi i pajetë i një prej fëmijëve

Pamje të rënda/ Mbytja e dy të miturve në liqenin e Prushit, nxirret trupi i pajetë i një prej fëmijëve

19:48, 27/05/2022
A+ Aa A-

Syri Tv ka siguruar pamje nga liqeni i Prushit në periferi të Tiranës ku u mbytën dy të mitur, 10 dhe 14 vjeç.

Siç shihet në pamjet e siguruara, trupi i pajetë i një prej të miturve është nxjerrë buzë liqenit nga polumbarët.

Ndërkohë vijojnë kërkimet për trupin e të miturit tjetër që humbi jetën tragjikisht këtë pasdite.

Mësohet se kanë qenë një grup fëmijësh duke u larë në liqen, katër prej tyre kanë dalë nga uji ndërsa dy të tjerët fatkeqësisht u mbytën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco