FOTO/ Rrjedhje gazi nga një autobot në Kombinat, policia ndalon qarkullimin e makinave dhe këmbësorëve

FOTO/ Rrjedhje gazi nga një autobot në Kombinat, policia ndalon qarkullimin e makinave dhe këmbësorëve

21:59, 21/05/2022
A+ Aa A-

Një autobot në i cili do të mbushte me gaz një pikë karburanti ka pësuar rrjedhje gazi.

Ngjarja ka ndodhur në Kombinat, në një pikë e cila përdoret nga qytetarët edhe për të mbushur bombolat.

Policia ka ndaluar qarkullimin e makinave dhe të këmbësorëve në një perimetër rreth 200 m në të dy anët e rrugës.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se nuk ka të lënduar.  Gjithashtu mësohet se forcat zjarrfikëse janë në vendngjarje.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco