Lajmi i fundit

Plagosja me armë zjarri në Fan të Mirditës, 51-vjeçari në gjendje të rëndë

Përleshen adoleshentët, dy në spital, e dy në pranga

Përleshen adoleshentët, dy në spital, e dy në pranga

15:12, 21/05/2022
A+ Aa A-

Një përleshje mes disa adoleshentëve ka ndodhur ditën e sotme në Kamzë.

Policia e Tiranës njofton se janë arrestuar dy prej tyre dhe dy ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në Kamzë.

Dy adoleshentë ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i Policisë së Tiranës:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve S. Gj., 16 vjeç dhe Z. A., 16 vjeç, të dy banues në Kamzë.

Këta shtetas, gjatë një konflikti për motive të dobëta, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë goditur me grushte dhe sende të forta, shtetasin E. C., 18 vjeç dhe një shtetas tjetër 16 vjeç, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco