Të shtëna me armë zjarri në Sukth, raportohet për një viktimë

Të shtëna me armë zjarri në Sukth, raportohet për një viktimë

20:47, 18/05/2022
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Sukthin këtë mbrëmje. Mësohet se një 48-vjeçar ka mbetur i vdekur nga një atentat me armë zjarri.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për shkak të prishjes së pazareve të drogës. Viktimë raportohet se ka mbetur Arben Mërkuri, 48 vjeç.

Ende nuk ka detaje mbi autorët ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për ngjarjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco