Shpërthen në flakë Benz-i në Sarandë/ Pronari e kishte çuar për servis

Shpërthen në flakë Benz-i në Sarandë/ Pronari e kishte çuar për servis

16:22, 18/05/2022
A+ Aa A-

Një makinë tip Mercedez Benz ka shpërthyer në flakë brenda një servisi në Sarandë.

Sipas raportimit të policisë, rreth orës 15:10, në lagjen nr.3, Sarandë, tek servisi i shtetasit A. L., është djegur pjesërisht automjeti tip "Mercedes-Benz", në pronësi të shtetasit P. K., 35 vjeç, banues në Delvinë.

Sarandë/ Informacion paraprak

Më datë 18.05.2022, rreth orës 15:10, në lagjen nr.3, Sarandë, tek servisi i shtetasit A. L., është djegur pjesërisht automjeti tip "Mercedes-Benz", në pronësi të shtetasit P. K., 35 vjeç, banues në Delvinë.

Paraprakisht dyshohet se zjarri në mjet ka rënë për shkak të një defekti teknik.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco