Lajmi i fundit

LIVE/ ‘Shqipëria në rrezik’-Shqiptarët në protestë masive para Kryeministrisë

Humbet 40 vjeçari nga Fushë Kruja/ Familjarët apel për ndihmë, japin informacionet e para

Humbet 40 vjeçari nga Fushë Kruja/ Familjarët apel për ndihmë, japin informacionet e para

17:29, 17/05/2022
A+ Aa A-

Shtetasi Fatjon Hushi 40 vjeç nga Fushë Kruja ka humbur kontaktet që ditën e diel.

Për herë të fundit është parë në ‘rrugën e Tiranës’ dhe që nga ai moment ka humbur kontaktet me familjen.

Sipas familjarëve ai vuan nga paraliza inferiore dhe mban veshur nje kostum sportiv dhe kapele të zezë.

Familja bën apel kushdo e ka parë të njoftojë policinë ose familjen në nr +355685122227 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco