Lajmi i fundit

LIVE/ Berisha del nga selia e PD dhe i drejtohet Kryeministrisë

U aksidentua bashkë me nënën 3 ditë më parë, ndërron jetë 21-vjeçari nga Shkodra

U aksidentua bashkë me nënën 3 ditë më parë, ndërron jetë 21-vjeçari nga Shkodra

15:37, 17/05/2022
A+ Aa A-

Ndahet nga jeta 21-vjeçari Suad Milani, i cili u aksidentua tre ditë më parë në fshatin Hot i Ri.

Mësohet se gjithashtu nëna e tij Lida, ka pësuar dëmtime të rënda dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia nuk ka bërë asnjë njoftim lidhur me këtë ngjarje të rëndë të ndodhur tre ditë më parë.

Nënë e bir kanë qenë në një motor duke udhëtuar drejt Postribës, ku jetonin, ndërsa janë aksidentuar me një automjet duke gjetur vdekjen pas tre ditësh në spital 21-vjeçari, ndërsa nëna ndodhet në gjendje të rëndë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco