Lajmi i fundit

LIVE/ ‘Shqipëria në rrezik’-Shqiptarët në protestë masive para Kryeministrisë

Hidhet me parashutë në Llogara, turisti holandez përplaset me pemën dhe thyen këmbën

Hidhet me parashutë në Llogara, turisti holandez përplaset me pemën dhe thyen këmbën

19:28, 16/05/2022
A+ Aa A-

Një turist holandez është lënduar në malin e Çikës në Llogora. Turisti ka qënë duke u hedhur me parashutë teksa mësohet se është përplasur më pemën dhe më pas është rrëzuar përtokë.

Mendohet të ketë thyer këmbën ndërsa gjendja e tij raportohet jashtë rrezikut për jetën. Operacioni për shpëtimin e tij vijon nga ajri.

Burime bëjnë me dije se ka shkuar helikopteri e ka gjetur por nuk mund të ulet si rrjedhojë e terrenit të thyer.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco