Panik në Tiranë, zjarr në një ashensor në Rrugën e Kavajës

Panik në Tiranë, zjarr në një ashensor në Rrugën e Kavajës

15:02, 16/05/2022
A+ Aa A-

Serish një incident tjetër me ashensorët. Kësaj radhe në një pallat në Tiranë. Pas incidentit të djeshëm në QSUT e gjatë ditës së sotme në Vlorë, ky është rasti i tretë brenda pak orësh që ka probleme me ashensorët.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 16.05.2022, në Rrugën e Kavajës, në një kompleks pallatesh, ka rënë zjarr në ashensorin e pallatit.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco