Lajmi i fundit

Operacion i gjerë i SPAK në të gjithë vendin: mbi 32 arrestime deri tani

Përndiqte 29-vjeçaren dhe e kërcënonte me mesazhe në telefon, arrestohet i riu

Përndiqte 29-vjeçaren dhe e kërcënonte me mesazhe në telefon, arrestohet i riu

09:43, 26/01/2022
A+ Aa A-

Një 34-vjeçar bë Bulqizë është arrestuar pasi përndiqte një 29-vjeçare, në mënyrë të vazhdueshme dhe e kërcënonte me mesazhe në telefon.

Në pranga ka rënë shtetasi L. S, banues në Bulqizë.

Arrestimi i tij u bë pasi, ka kërcënuar e shantazhuar nëpërmjet mesazheve dhe ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një 29- vjeçare.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco