VIDEO/ Dera e dëmtuar e banesës së Armand Dukës ku u vendos tritoli

VIDEO/ Dera e dëmtuar e banesës së Armand Dukës ku u vendos tritoli

23:56, 24/01/2022
A+ Aa A-

Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka iu vendos mbrëmjen e sotme një sasi lënde shpërthyese te banesa e tij në Durrës.

Shpërthimi ka ndodhur te dera e shtëpisë. Nga ngjarja nuk ka persona të lënduar, ndërsa mësohet se shpërthimi ka qenë i fuqishëm dhe është dëgjuar nga fqinjët përreth.

SYRI sjell pamje e derës së jashtme të banesës së Armand Dukës, ku dallohen edhe efektivët të cilët kanë vendosur edhe perimetrin e sigurisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco