59-vjeçari në Tiranë bie nga lartësia ku punonte, ndërron jetë

59-vjeçari në Tiranë bie nga lartësia ku punonte, ndërron jetë

13:48, 22/01/2022
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë këtë mesditë.

Më datë 22.01.2022, rreth orës 13:00, në rrugën “Gjergj Legisi”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi K. K, 59 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco