Lajmi i fundit

Operacion i gjerë i SPAK në të gjithë vendin: mbi 32 arrestime deri tani

Përleshje me thika mes dy personave në Pejë, një viktimë

Përleshje me thika mes dy personave në Pejë, një viktimë

16:41, 20/01/2022
A+ Aa A-

Një sherr i rëndë me thika ka ndodhur mes dy personave në Pejë, ku njëri prej tyre është ndarë nga jeta teksa po trajtohej në Spitalin Rajonal.

Sipas njoftimit të policisë, përleshja mes dy personave ndodhi sot rreth orës 14:45 dhe si pasojë dy personat e përfshirë në këtë përleshje kanë pësuar lëndime, por njëri nga ta vdiq në spital.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes së rëndë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco