VIDEO/ Policia dhunon të moshuarën që po mbronte shtëpinë e saj

VIDEO/ Policia dhunon të moshuarën që po mbronte shtëpinë e saj

14:56, 19/01/2022
A+ Aa A-

Pamje që s’kanë nevojë për shumë komente, vijnë nga zona e ‘5 Majit’ në Tiranë, ku dhuna e ushtruar nga policia ndaj qytetarëve që mbronin shtëpitë e tyre, ka qenë shtazarake.

Por nga kjo dhunë nuk është privuar askush.

Edhe zonja të moshuara janë marrë zvarrë me policë, vetëm e vetëm që fadromat e Erion Veliajt të shkatërronin banesat në këtë zonë, ndërtime që nuk janë kompensuar nga shteti.

Për më shumë, shikoni pamjet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Askushi19/01/2022 15:10

Mire te ja bejne plakes dhe djalit dhe nuses dhe te jemes...e meritojne se e votojne.....te vrasin per nje gervishtje makine dhe nuk ja u mbane bytha per pronen e tyre....dajak dhe vetem dajak...

Shto koment

Denonco