VIDEO/ Aksion policor në Vlorë, ka të arrestuar, ja për çfarë akuzohen

VIDEO/ Aksion policor në Vlorë, ka të arrestuar, ja për çfarë akuzohen

07:57, 19/01/2022
A+ Aa A-

Një aksion i gjërë për llogari të krimeve të rënda është duke u zhvillura në Vlorë.

Burimet shpjegojnë për Syri Tv se janë 5 persona të arrestuar gjatë orëve të para të mëngjesit. 

Ata janë të të ndaluar nën akuzën e grupit të strukturuar kriminal dhe trafikut të klandestinëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco