Lajmi i fundit

Stafi i Pompei reagon sërish: Asnjë mesazh politik - foto me Alibeaj, për mirësjellje

Merr flakë qendra e studimit të fëmijëve gjatë natës Foto Ilustruese

Merr flakë qendra e studimit të fëmijëve gjatë natës

07:30, 18/01/2022
A+ Aa A-

Një qendër studimi për fëmijë është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm, 18 janar në Tiranë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, në rrugën "Thoma Koxhaj."

Si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco