Lajmi i fundit

Finale emocionuese/ Frankfurt mposht Rangers pas ‘ruletës ruse’ dhe ngre trofeun

Përplasen makinat në Tiranë – Vorë, plagoset shoferi

Përplasen makinat në Tiranë – Vorë, plagoset shoferi

22:23, 17/01/2022
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën dytësore Tiranë – Vorë.

Policia njofton se më datë 17.01.2022, rreth orës 21:35, në rrugën dytësore Tiranë-Vorë, janë përplasur mjeti me drejtues shtetasin M. K., me mjetin me drejtues shtetasin A. B, i cili është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 17.01.2022, rreth orës 21:35, në rrugën dytësore Tiranë-Vorë, janë përplasur mjeti me drejtues shtetasin M. K., me mjetin me drejtues shtetasin A. B, i cili është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco