U arratis nga burgu në Athinë, kapet shqiptari i arratisur

U arratis nga burgu në Athinë, kapet shqiptari i arratisur

20:18, 17/01/2022
A+ Aa A-

Kapet në zonën e Petralonas shqiptari i arratisur sot nga një burg në Athinë të Greqisë.

Ai ishte arrestuar për vjedhjen e një motorri, ndërkohë që kishte dhe precedentë të mëparshëm penalë.

I riu u arratis pas nje përshtjellimi të krijuar nga e dashura e tij në rajonin policor.

Edhe kjo e fundit është arrestuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco