Kapen me 50 kg kokainë, arrestohen 2 shqiptarë në Itali

Kapen me 50 kg kokainë, arrestohen 2 shqiptarë në Itali

12:58, 17/01/2022
A+ Aa A-

Dy shtetas shqiptarë dhe një grua moldave janë arrestuar pasi janë kapur me 50 kg kokainë.

Operacioni është ndërmarrë më 14 janar por sot janë bërë të ditur detajet e tij.

 Janë zbuluar 39 pako me kokainë  dhe 390 mijë euro. Të tre janë arrestuar për akuzën e trafikut të drogës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco