E rëndë në Prrenjas! 16-vjeçari tenton vetëvrasjen, dërgohet në spital

E rëndë në Prrenjas! 16-vjeçari tenton vetëvrasjen, dërgohet në spital

19:38, 16/01/2022
A+ Aa A-

Një adoleshent 16 vjeç ka tentuar të vetëvritet në Përrenjas.

Policia bën me dije se në fshatin Qukës Shkumbin, Përrenjas, në banesë, një 16-vjeçar ka tentuar të vetëvaret, ku si pasojë ndodhet në Spitalin Kirurgjikal të Elbasanit.

Adoleshenti ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Përrenjas/Informacion paraprak

Më datë 16.01.2022, në fshatin Qukës Shkumbin, Prrenjas, në banesë, një 16 vjeçar ka tentuar të vetvaret, ku si pasojë ndodhet në spitalin kirurgjik Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco