FOTO+EMRI/ Zhduket një adoleshente në Vlorë

FOTO+EMRI/ Zhduket një adoleshente në Vlorë

10:03, 16/01/2022
A+ Aa A-

Një vajzë 16 vjeçe banuese në Vlorë, ka më shumë se 24 orë që ka humbur kontaktet me familjen e saj.

Denoncimi është bërë nga familjarët e adoleshentes.

Këta të fundit bëjnë të ditur se 16-vjeçarja e quajtur Eliza Tozaj, është zhdukur që prej ditës së djeshme.

Familjarët thonë se ajo është e veshur me xhinse te zeza, xhup të zi me kapuç dhe bluzë golf ngjyrë vishnje.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco