Aksident në Krujë/ Makina del nga rruga dhe përplaset me murin, një i plagosur

Aksident në Krujë/ Makina del nga rruga dhe përplaset me murin, një i plagosur

15:30, 14/01/2022
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur në Fushë Krujë këtë pasdite. 

Automjeti me drejtues G.R, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një murr rrethues. 

S pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i  mjetit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco