VIDEO/ Bie zjarr në një çerdhe në Fier

VIDEO/ Bie zjarr në një çerdhe në Fier

10:47, 09/12/2021
A+ Aa A-

Një zjarr ka rënë mëngjesin e sotshëm në çerdhen numër 4 në Fier.

Stafi edukatoreve mesohet se kanë evakuuar femijët në hyrje tjetër.

Nga zjarri i rënë më shumë ka pasur panik sesa dëme materiale.

Zjarrfikset kanë ndërhyrë në kohë dhe policia është në vëndngjarje.

Ndëkrohë burime paraprake pohuan se zjarri ka ardhur si pasojë e një shkendije shkendija elektrike që ka rene nga ngarkesa per shkak të ngrohjes ne salla të fëmijëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco