Lajmi i fundit

Afera e inceneratorëve/ Klodian Zoto dhe Stela Gugallja shpallen në kërkim ndërkombëtar

VIDEO/ Aksident te Kopshti Botanik, makina rrëshqet në asfalt dhe përplaset me bordurën

VIDEO/ Aksident te Kopshti Botanik, makina rrëshqet në asfalt dhe përplaset me bordurën

00:17, 07/12/2021
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur rreth mesnatës në segmentin e Unazës së Madhe te Kopshti Botanik. 

Në videon e mbërritur në redaksinë e Syri.net duket një autoveturë ngjyrë e bardhë, e përplasur. 

Makina ka rrëshqitur në asfalt dhe është përplasur me bordurën e betonik. 

Dy persona udhëtonin në makine, të cilët mësohet se janë jashtë rrezikur për jetën.

Shkak për aksidentin dyshohet të ketë qenë shpejtësia e automjetit dhe lagështia në rrugë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco