Lajmi i fundit

VIDEO/ Bashën e presin me protesta në Laç, mercenarët dhunojnë demokratët

Tri persona të plagosur nga aksidenti i rëndë në Pejë

Tri persona të plagosur nga aksidenti i rëndë në Pejë

07:44, 02/12/2021
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Pavlan të Pejës, ku kanë mbetur të lënduar tre persona. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. 

Gashi ka deklaruar se të lënduarit janë dërguar për trajtim m,jekësor në spitalin e Pejës. 

“Rreth orës 22:40 në magjistralen Prishtinë- Pejë, konkretisht në fshatin Pavlan, një veturë është vetaksidentuar. Tre persona kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar për trajtim mjekësor në spitalin rajonal të Pejës”, ka thënë Gashi për Sinjalin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco