Arrestohen 4 të rinj në Gramsh/ Ja për çfarë akuzohen

Arrestohen 4 të rinj në Gramsh/ Ja për çfarë akuzohen

08:05, 02/12/2021
A+ Aa A-

Katër të rinj janë arrestuar gjatë natës në qytetin e Gramshit. Mësohet se personat janë vënë në pranga gjatë një operacioni nga forcat Shqiponja, sektori i lëndëve narkotike.

Të rinjtë u shoqëruan në komisariatin e policisë në Elbasan për vijimin e procedurave të mëtejshme hetimore.

Ata pritet të akuzohen për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike, të kryer në bashkëpunim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco