Rrëzohet aksidentalisht në banesë, ndërron jetë 61-vjeçari në Vlorë

Rrëzohet aksidentalisht në banesë, ndërron jetë 61-vjeçari në Vlorë

17:51, 01/12/2021
A+ Aa A-

Policia e Vlorës informon se një shtetas 61 vjeç është rrëzuar aksidentalisht në banesë dhe ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  po punon për zbardhjen e  rrethanave të  ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 01.12.2021, rreth orës 17:00 ,  shtetasi Th. P., 61 vjeç, banues në Vlorë, dyshohet se aksidentalisht  është rrëzuar në banesë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  po punon për zbardhjen e  rrethanave të  ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco