Prishtinë/ Të shtëna me armë zjarri, dyshohet për të plagosur

Prishtinë/ Të shtëna me armë zjarri, dyshohet për të plagosur

16:20, 01/12/2021
A+ Aa A-

Para pak minutash janë regjistruar të shtëna me armë zjarri në Prishtinë.

Sipas raportimeve të mediave, ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhosh dhe dyshohet se ka persona të plagosur.

Policia aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco