Bie nga shkallët duke punuar, plagoset rëndë 40-vjeçari te ‘Don Bosko’

Bie nga shkallët duke punuar, plagoset rëndë 40-vjeçari te ‘Don Bosko’

13:15, 01/12/2021
A+ Aa A-

Ishte duke punuar në një restorant te “Don Bosko”, plagoset rëndë 40-vjeçari pasi ra nga shkallët.

Njoftimi:

Me datë 01.12.2021, rreth orës 12:50, në rrugën “Don Bosko”, në një restorant, aksidentalishit ka rënë nga shkalla shtetasi E. Sh., 40 vjeç, i cili ishte duke punuar.

Si pasojë ky shtetas është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco