VIDEO/ Taksisti në gjendje të dehur në Tiranë, shoqërohet në komisariat

VIDEO/ Taksisti në gjendje të dehur në Tiranë, shoqërohet në komisariat

20:48, 30/11/2021
A+ Aa A-

Drejtuesi i një automjetit taksi është kapur në gjendje të dehur në Tiranë.

Ai është ndaluar nga blutë e kryeqytetit dhe i është nënshtruar testit të alkoolit.

Siç duket kjo video që sjell SYRI, nga ky test shoferi i taksisë me targa AD750T ka rezultuar i dehur në masën 1.16 mg/l.

Ai është shoqëruar në komisariat, ndërsa do të procedohet penalisht për drejtim automjeti në gjendje të dehur.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco