Tiranë/ Makina merr para këmbësoren, 21 vjeçarja përfundon në spital

Tiranë/ Makina merr para këmbësoren, 21 vjeçarja përfundon në spital

19:28, 29/11/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore 22 vjeçare e cila ka përfunduar në spital.

Sipas policisë, grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 29.11.2021, në vendin e quajtur "Ura e Beshirit", mjeti me drejtues shtetasin D. K., ka aksidentuar shtetasen këmbësore E. K., 21 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco