Kapen 35 pako me kokainë brenda një makine me targa shqiptare

Kapen 35 pako me kokainë brenda një makine me targa shqiptare

12:59, 29/11/2021
A+ Aa A-

Në pikën kufitare Debeli Brijeg, mes Malit të Zi dhe Kroacisë, policia ka sekuestruar rreth 35 pako kokainë në një automjet me targa shqiptare.

Pas kontrollit të mjetit është konstatuar në sasinë e konsiderueshme të kokainës.

Autoritetet malazeze po punojnë zbardhjen e rastit.

Akoma nuk dihet nëse drejtuesit e mjetit janë shqiptarë apo jo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco