Qytetari i huaj gjendet i vdekur në krevatin e tij në Qendrën e Azilit

Qytetari i huaj gjendet i vdekur në krevatin e tij në Qendrën e Azilit

08:54, 28/11/2021
A+ Aa A-

Një qytetar i huaj është gjetur pa shenja jete në shtratin e tij në Qendrën e Azilit në Magure të Lipjanit.

Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

VDEKJE E DYSHIMTË/ Magure 27.11.2021 – 10:38. Është raportuar se në Qendrën e Azilit një person mashkull shtetas i huaj është gjetur  pa shenja jete në shtratin e tij.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion. Rasti është duke u hetuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco