Lokali përfshihet nga zjarri në Elbasan, zjarrfikësit në vendngjarje

Lokali përfshihet nga zjarri në Elbasan, zjarrfikësit në vendngjarje

07:46, 26/11/2021
A+ Aa A-

Një lokal në Elbasan është përfshirë nga flakët mëngjesin e së premtes.  Ngjarja ndodhi rreth orës 06:15, në lagjen “Luigj Gurakuqi”. Zjarrfikësit bënë të mundur shuarjen e jarrit dhe nuk lejuan përhapjen e flakëve.

Sips Policisë, lokali është Bar-Kafe në pronësi të qytetarit A. K. Nga veprimet e para hetimore të kryera dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco