Dhunoi ish-bashkëshorten dhe i dëmtoi makinën, arrestohet 46-vjeçari në Peqin

Dhunoi ish-bashkëshorten dhe i dëmtoi makinën, arrestohet 46-vjeçari në Peqin

11:25, 25/11/2021
A+ Aa A-

Një 46-vjeçar është arrestuar, pasi akuzohet se ka dhunuar ish-bashkëshorten, e më pas i ka dëmtuar automjetin si dhe ka kundërshtuar punonjësit e policisë gjatë shoqërimit në ambientet e Policisë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shezë, Peqin. I arrestuari është identifikuar me inicialet R.T.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco