Shqiptari kishte kthyer shtëpinë në pikë të shpërndarjes së kokainës, arrestohet

Shqiptari kishte kthyer shtëpinë në pikë të shpërndarjes së kokainës, arrestohet

19:55, 27/10/2021
A+ Aa A-

Një shqiptar, banues në Barletta të Italisë, edhe pse ishte në “arrest shtëpie”, e kishte shndërruar banesën e tij në pikë të shpërndarjes së drogës.

Agjentët e policisë vunë re disa veprime të dyshimta të disa djemve në shtëpinë ku banonte shqiptari. Kjo bëri që agjentët të ushtrojnë kontroll në banesë.

Në komedina, policia italiane gjeti 15 gramë kokainë dhe 3 pako hashash.

Edhe pse shqiptari kishte vënë kamera për kontrolle, nuk i shpëtoi dot policisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco