VIDEO/ Policia në Elbasan kontrolle në rrugë për makina luksoze

VIDEO/ Policia në Elbasan kontrolle në rrugë për makina luksoze

19:26, 24/10/2021
A+ Aa A-

Ngjarjet e fundit kriminale kanë bërë që Policia e Elbasanit të vendos pika kontrolli në pikat hyrëse dalëse po ashtu dhe tek zona e universitetit.

Efektive të krimeve, si dhe policia e rendit po kontrollojnë çdo automjet luksoze.

Ka pika kontrolli tek universiteti në Elbasan, Librazhd, Elbasan Metalurgjik.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco