VIDEO/ Aksident në autostradën Laç – Mamurras, përplen dy makina

VIDEO/ Aksident në autostradën Laç – Mamurras, përplen dy makina

18:32, 24/10/2021
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur në autostradën Laç- Mamurras.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Siç duken edhe nga pamjet e siguruara nga Syri Tv, të përfshirë në aksident janë dy kamionë.

Aktualisht nuk dihet ende nëse ka persona të plagosur.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendgjarje. Nga përplasja e mjeteve është krijuar trafik i rënduar në autostradë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco