VIDEO/ Atentati në Fier, pamjet e para nga vendi i ngjarjes

VIDEO/ Atentati në Fier, pamjet e para nga vendi i ngjarjes

21:04, 23/10/2021
A+ Aa A-

Syri Tv dhe Syri.net sjellin pamjet e para nga plagosja me armë zjarri mbrëmjen e sotme pranë ish-QTU në Fier. 

Gazetari i Syri Tv, Xhemil Beharaj raporton se kemi të bëjmë me një atentat me breshëri kallashnikovi. 

I plagosur ka mbetur shtetasi Demir Backa, rreth 57 vjeç, i cili u transportua në gjendje kritike për jetën në spitalin e Fierit. 

57-vjeçari ndërroi jetë më pas nuk mundi t'i mbijetojë plagëve të marra. 

Backa është qëlluar brenda automjetit të tij tip "Audi" nga persona të paidentifikuar të cilët mësohet se ndodheshin në një automjet "Mercedes Benz".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco