Lajmi i fundit

‘Në bursë çmimi i naftës ulet, Rama me bordin e tij vendos rritje rekord’/ Berisha njofton protesta

Aksident në Krujë-Fushë/ Motorri del nga rruga, plagoset drejtuesi dhe vajza e tij

Aksident në Krujë-Fushë/ Motorri del nga rruga, plagoset drejtuesi dhe vajza e tij

19:52, 23/10/2021
A+ Aa A-

Një tjetër aksident raportohet se ka ndodhur në aksin Krujë-Fushë Krujë mbrëmjen e sotme, ku drejtuesi i motorrit ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge.

Policia bën me dije se si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit me iniciale F.M dhe pasagjerja, (vajza) shtetësja N. M., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave te aksidentit.

Krujë/ Informacion paraprak

Me datë 23.10.2021, rreth orës 18:40, në aksin rrugorë Krujë-Fushë Krujë, shtetasi F. M., duke drejtuar motomjetin ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja, (vajza) shtetësja N. M., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave te aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco