Lajmi i fundit

LIVE/ 'Syri Digjital' me moderatorin Bled Marku

FOTO/ Aksident i rëndë, makina përmbyset pranë karburantit në Sarandë

FOTO/ Aksident i rëndë, makina përmbyset pranë karburantit në Sarandë

18:10, 23/10/2021
A+ Aa A-

Pasditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Sarandë.

Për momentin nuk raportohet për persona të lënduar megjithëse aksidenti shkaktoi shumë panik për qytetarët e pranishëm.

Në pamjet e publikuara shihet se makina ka përfunduar e përmbysur në rrugë, pranë një karburanti.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco