Grabitet pika e karburantit në aksin rrugor Bulqizë – Shupenzë

Grabitet pika e karburantit në aksin rrugor Bulqizë – Shupenzë

10:25, 21/10/2021
A+ Aa A-

Një grabitje ka ndodhur në një pikë karburanti në aksin rrugor Bulqizë–Shupenzë.

Gjatë natës datë 20.10.2021, dy persona ende të paidentifikuar dyshohet se kanë vjedhur një shumë parash në pikën e karburantit të shtetasit Q.J.

Ja njoftimi:

Bulqizë/ informacion paraprak

Gjatë natës datë 20.10.2021, dy persona ende të paidentifikuar dyshohet se kanë vjedhur një shumë parash në pikën e karburantit të shtetasit Q.J., në aksin rrugorë Bulqizë–Shupenzë.

Grupi hetimor po vijon hetimet në vendngjarje, dhe po  punohet intensivisht për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco