Kapen me drogë në makinë dy shqiptarë, në banesë u gjenden 15 kg

Kapen me drogë në makinë dy shqiptarë, në banesë u gjenden 15 kg

08:45, 21/10/2021
A+ Aa A-

Dy shqiptarë janë kapur në Padova të Italias.

Mësohet se ata janë kapur me gjysmë kilogramë drogë të fshehur në makinën e tyre.

Pesëmbëdhjetë kilogramë të tjerë u gjetën në shtëpinë e tyre.

Shqiptarët e kishin bërë drogën gati për ta dorëzuar. Ndërkohë ka qenë sjellja e tyre para karabinierëve që ata të kontrollohen dhe më pas tu gjendet sasia e madhe e drogës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco