VIDEO/ Kapen në Prevezë 107 kg marijuanë, ishin hedhur në shkurre nga një mjet lundrues…

VIDEO/ Kapen në Prevezë 107 kg marijuanë, ishin hedhur në shkurre nga një mjet lundrues…

12:35, 18/10/2021
A+ Aa A-

Janë kapur në Prevezë 107 kg marijuanë në breg të detit. Operacioni nga policia e Igumenices dhe policia kufitare e Filatit në Greqi.

Droga është zbuluar e hedhur në shkurre në afërsi të një plazhi. Ishin 3 çanta me 14 pako që përmbanin 107 kg 270 gram marijuanë.

Dyshohet se droga është hedhur nga një mjet lundrues dhe do të merrej nga trafikantet që do mbërrinin nga toka.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco