FOTO/ Përplasje e 5-fishtë e makinave në Currila, kaos dhe bllokim trafiku

FOTO/ Përplasje e 5-fishtë e makinave në Currila, kaos dhe bllokim trafiku

08:48, 18/10/2021
A+ Aa A-

Një aksident i pesëfishtë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Currilave në Durrës. Fatmirësisht nuk ka pasur viktima, por vetëm dëme materiale.

Një makinë me targa italiane ka qenë e para që ka nisur përplasjen, e cila ka vazhduar në seri.

Policia nuk ka dhënë ende njoftim zyrtar mbi kaosin që shkaktoi dhe ndërprerje të trafikut .

Pamje nga aksidenti:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco