VIDEO/ Makina merr flakë në autostradën Lezhë-Tiranë

VIDEO/ Makina merr flakë në autostradën Lezhë-Tiranë

17:40, 17/10/2021
A+ Aa A-

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në autostradën Lezhë-Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Mamurrasit.

Nga burimet në vengjarje, nuk raportohet për persona të lënduar.

Policia dhe zjarrfikësja kanë shkuar drejt vendit të ngjarjes. Nuk dihet ende shkaku i zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco