Lajmi i fundit

Skandal/ Lulzim Basha i vë drynin selisë së PD

Durrës, vetëvritet me çifte një 47-vjeçar në Radë

Durrës, vetëvritet me çifte një 47-vjeçar në Radë

10:07, 17/10/2021
A+ Aa A-

Një burrë 47 vjeç nga fshati Radë i Durrësit ka vrarë veten me çifte.

Policia e Durrësit tha se më datë 17.10.2021, rreth orës 9:10, në fshatin Radë, Manzë, është gjetur nga familjarët, dyshohet  i vetëvrarë me armë gjahu, shtetasi L. H., 47 vjeç.

Një grup hetuesisht ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të zbuluar shkakun e vetvrasjes, që paraprakisht dyshohet për shkak të depresionit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco