VIDEO/ Aksident me vdekje në Fushë Krujë, makina e shkatërruar plotësisht, humb jetën 43-vjeçari

VIDEO/ Aksident me vdekje në Fushë Krujë, makina e shkatërruar plotësisht, humb jetën 43-vjeçari

08:23, 15/10/2021
A+ Aa A-

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm (15 teor) në aksin rrugor Ura e Tapizës-Fushë Krujë.

Një makinë është përplasur me kolonën e betonit, pasi shoferi ka humbur kontrollin e mjetit.

Nga përplasja e fortë ka mbetur i vdekur drejtuesi i mjetit E.C, 43 vjeç banues në Kamëz. Mësohet se viktima ka qenë i vetëm në makinë në momentin që ka ndodhur aksidenti i rëndë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 15.10.2021, rreth orës 05:17, në aksin rrugor Ura e Tapizës-Fushë Krujë, një mjet me drejtues shtetasin E. C., 43 vjeç, banues në Kamëz, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco